18.04.2019 19:00

OBSAZENO - The Blend - Chivas Regal

Užijte si příjemné chvíle na zážitkovém programu The Blend a ponořte se do fascinujícího světa whisky. 

Díky The Blend si budete moci vyzkoušet unikátní řemeslo míchání whisky a jeden vzorek blended whisky si pro své potěšení připravit. Program Vám nejen umožní prohloubit znalosti o výrobě a historii věhlasné skotské blended whisky, ale také se dozvíte mnoho zajímavostí a aktuálních faktů od skutečného odborníka.

The Blend představuje profesionálně řízený edukačně-degustační program, který probíhá pod vedením Zdeňka Kortiše, sběratele a jednoho z největších českých znalců whisky. Zdeněk Kortiš působí jako whisky ambassador a lektor společnosti Jan Becher - Pernod Ricard a provozuje renomovaný bar The Black Stuff. V průběhu 1,5 hodinového programu The Blend se můžete těšit na seznámení s příběhem skotské whisky a na zajímavé informace o historii, výrobě a portfoliu značky Chivas Regal

 

Budete moci ochutnat několik rozmanitých druhů whisky včetně grain whisky nebo single malt whisky ze čtyř hlavních skotských oblastí. 

Program vrcholí okamžikem, kdy si z vybraných druhů whisky budete moci namíchat originální vzorek blended whisky a odnést si jej domů. 

Cena vstupenky zahrnuje: 

Welcome drink 

Degustaci 7 vzorků superprémiové whisky 

Vlastní blend 15 cl.

Více info na www.theblend.cz

 

Cena vstupenky: 500 Kč

Omezená kapacita na 20 míst!

Rezervace: soucek@gkema.cz nebo 777 934 658  K.Souček

—————

Zpět


Kontakt

Karel Souček

777 934 658