Informace o nás

 

Jsme hulínská skupina gastro-nadšenců, která se ve svém volném čase věnuje kulinářství, barmanství a vínomilství.

Našim společným cílem je pořádat v Hulíně gurmánské akce,na kterých se prezentuje kvalitní jídlo se špičkovým vínem nebo premiovým alkoholem.

Pořádáme pravidelné degustační večírky, spolupracujeme na projektech Burger show a Hulínské kulinárium.

Neustále pro Vás hledáme nové a zajímavé produkty vhodné pro degustace.

Společně s Vámi pak objevujeme nové chutě a vůně premiových nápojů nebo kulinářských specialit.

Naše gurmanské večírky mají velmi přátelskou atmosféru a snažíme se dělat vše proto, aby jste vždy odcházeli maximálně spokojeni.

Spolupracujeme : dovozce francouzských vín Jiří Hron, dovozce bulharských vín Nikolaj Mitev a Filip Tanev - Prowine, Jitka Matušková Hospůdka U Karla v Rackové, Sherry Club, řeznictví Matula, řeznictví Košař, Hyveco, Makro, Čokobanka, Beskyd Fryčovice, 1. Selský pivovar Kroměříž, Lahodné sýry, Coffeespot, Brown - Forman, Rojal.


Historie projektu

V létě roku 2013 jsme se s Liborem Heglasem domluvili na první společné gastro akci v Hulíně pod názvem Burger show. Tato akce nám jasně naznačila možný směr jak pořádat kulinářské akce v Hulíně. 

Ve stejném roce jsme také uskutečnili náš další dlouho připravovaný společný projekt První hulínské kulinarium. Akce je to velmi zdařilá, má velkou návštěvnost, opakuje se pravidelně jednou za půl roku a stala se společenskou událostí ve městě.

V roce 2014 následovaly další zdařilé gastro-akce a tak na konci roku vznikla myšlenka založit Gurmánský klub EMA Hulín.

Pod hlavičkou GKE v roce 2015 proběhlo 13 skvělých degustací  a společně s KK Hulín i dvě Hulínské kulinaria.

Vzniká tak tým nadšenců pro kvalitni gastro akce, který se neustále rozrůstá.


Klubová vize

Rok 2015 byl pro GK EMA rokem startovacím a určitě nám velmi pomohl při plánování a připravě dalších degustací. 

Naše plány do budoucna jsou klubové členství s čerpáním klubových výhod a zřízení prodejního místa, kde bude možné většinu produktů z degustací zakoupit nebo objednat.


Kontakt

Karel Souček

777 934 658